Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. Vystavující vkládá díla do galerie prostřednictví e-mailu způsobem, popsaným v menu "Přidej dílo", Limitní množství současně vystavovaných děl od jednoho vystavujícího je 10 kusů/prezentací/. V rámci tohoto limitu může vystavující prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky svá díla odebírat či doplňovat.

2. Provozovatel těchto stránek se zavazuje prezentovat díla  s odpovídající péčí a dbát na účinnost a dobré jméno takové prezentace.

3. Vystavující prohlašuje, že dílo, jehož presentaci nechává vložit na stránky galerie je pravé a že tím neporušuje žádná autorská práva třetích osob a rovněž, že tato  prezentace díla není v rozporu se zákony ČR a mezinárodním právem.

6. K ochraně osobních a kontaktních údajů vystavujících se provozovatel stránek zavazuje neposkytovat tyto údaje žádným třetím osobám a použít je výhradně v rámci prezentace  na těchto stránkách.

7. Provozovatel stránek si vyhrazuje právo neuveřejnit příspěvky , které by měly rasově nesnášenlivý, diskriminační nebo pronografický obsah.